Ex -Yu

Gorjela fabrika u Novom Sadu, čula se i eksplozija

Gorjela fabrika u Novom Sadu, čula se i eksplozija
Foto: N.N. | Gorjela fabrika u Novom Sadu, čula se i eksplozija
Tanjug

NOVI SAD - Jednu od hala preduzeća "Enterijer Janković" u Primorskoj ulici u Industrijskoj zoni u Novom Sadu, sinoć oko 23 časa zahvatio je požar, javila je jutros RTV.

Oko ponoći čula se jaka eksplozija, a vatra je, kako je prenijela RTV, zahvatila lakirnicu.

Na terenu je sadam vatrogasnih ekipa koje gase vatru.

Nema, zasad, informacija o povrijeđenima i uzroku požara.

Video
Najčitanije