KNIN - Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izrazila je žaljenje zbog napada na premijera Srbije Aleksandra Vučića na komemoraciji u Potočarima i izrazila nadu u budućnost suživota u Bosni i Hercegovini.
"Žao mi je što se to dogodilo, vidjeli ste da su 'Majke Srebrenice' isto tako izrazile žaljenje zbog toga", rekla je ona novinarima u Kninu.
"Nadam se da ćemo gledati u budućnost suživota, kako u BiH, ali isto tako i rješavanje bilo kakvih otvorenih pitanja između država na području jugoistoka Europe", dodala je hrvatska predsjednica.