Ex -Yu

Gradonačelnik Dubrovnika u samoizolaciji, supruga zaražena

Gradonačelnik Dubrovnika u samoizolaciji, supruga zaražena
Foto: gradonacelnik.hr | Gradonačelnik Dubrovnika u samoizolaciji, supruga zaražena

DUBROVNIK - Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković saopštio je večeras da mu je određena samoizolacija, nakon što je potvrđeno da je njegova supruga zaražena korona virusom.

Supruga gradonačelnika Dubrovnika je vaspitačica u vrtiću "Sunce", gdje je u srijedu virus korona potvrđen njenoj kolegici, a vrtić je potom zatvoren, prenosi hrvatski portal Index.

Franković je na društvenim mrežama objavio da su jutros testirane i druge vaspitačice, među kojima je i njegova supruga, koja je od srijede u samoizolaciji.

"Rezultati testa pokazali su kako je i moja supruga pozitivna na virus korona, pa je meni kao bliskom kontaktu određena samoizolacija od 14 dana", naveo je Franković.

On je naglasio da se osjeća dobro, da nema simptome i da će nastaviti da obavlja sve svoje obaveze od kuće.

Najčitanije