Ex -Yu

Grana usmrtila državljanku Rumunije kod Dubrovnika

Srna

DUBROVNIK - Jedna osoba je poginula jutros u kampu u Orašcu kod Dubrovnika kada se odlomila grana stabla i pala na šator u kojem se nalazilo četvoro državljana Rumunije.

Odlomljena grana pala je na glavu 30-godišnje državljanke Rumunije, nanijevši joj povrede od kojih je preminula na licu mjesta, dok je njena sestra zadobila manje povrede.

O ovom događaju je obaviješteno nadležno tužilaštvo po čijem nalogu su policijski službeni obavili uviđaj, saopšteno je iz policije.

Najčitanije