Ex -Yu

Hakeri iz Srbije napali 15 hrvatskih sajtova

Hakeri iz Srbije napali 15 hrvatskih sajtova
Hakeri iz Srbije napali 15 hrvatskih sajtova
Agencije

ZAGREB - Hakeri iz Srbije srušili su tokom prošle noći najmanje 15 hrvatskih veb stranica, postavili na njih srpsku zastavu i istu poruku "u ime srpskih žrtava", prenio je portal Index.hr.

 Oborene su stranice požeško-slavonske županije, među kojima i ona županijskog HDZ-a, požeškog sportskog saveza, požeške turističke organizacije i drugih.

Na svima je ostavljena ista poruka i potpis uz srpsku zastavu.

U poruci piše: "HACKED BY m1l05 Na srpske žrtve se vrše otvoreni ili prikriveni pritisci kako bi one, zarad budućnosti, zajedničkog života, povratka i pomirenja, oprostile, zaboravile ili bar prestale da svjedoče o zločinima nad sobom".

Najčitanije