Ex -Yu

Huligani u Novom Sadu razbijali automobile i reklame Hrvatske

Huligani u Novom Sadu razbijali automobile i reklame Hrvatske
Huligani u Novom Sadu razbijali automobile i reklame Hrvatske
Beta

NOVI SAD - Huligani su u Novom Sadu razbijali šoferšajbne automobila i bilborde na kojima se reklamira ljetovanje na hrvatskom primorju, prenijeli su danas lokalni mediji.

U Dositejevoj ulici huligani su, pjevajući navijačke pjesme, razbili šoferšajbnu na jednom automobilu, udarali po drugim vozilima i prevrtali kontejnere za smeće.

Na jednom autoboskom stajalištu u blizini Novosadskog sajma polupali su pano sa reklamom koja poziva ovdašnje turiste na ljetovanje na hrvatskon primorju.

Policija traga za počiniocima ovih incidenata koji su se desili rano jutros.

Najčitanije