Ex -Yu

Iz automobila uzvikivali "Srbe na vrbe"

Iz automobila uzvikivali "Srbe na vrbe"
Foto: in4s | Iz automobila uzvikivali "Srbe na vrbe"

PODGORICA - Učesnici povorke od nekoliko automobila sa crnogorskim državnim zastavama u srijedu naveče su pokušali da izazovu incidente u Budvi, uzvikujući "Srbe na vrbe!" i psujući srpsku majku.

Iz automobila se čula glasna muzika, a učesnici su koristili i megafone, javio je potal "IN4S".

U Budvi je organizovana šetnja u kojoj je učestvovalo nekoliko hiljada vjernika koji su jasno poručili da će braniti svoju Srpsku pravoslavnu crkvu i svetinje.

Najčitanije