Ex -Yu

Iz saobraćaja isključeno 75 pijanih vozača

Iz saobraćaja isključeno 75 pijanih vozača
Iz saobraćaja isključeno 75 pijanih vozača
Srna

DOBOJ - Na području Centra javne bezbjednosti Doboj tokom vikenda iz saobraćaja je isključeno 75 vozača za koje je alkotestiranjem utvrđeno da su upravljali vozilom pod dejstvom alkohola.

Od toga, 25 vozača je lišeno slobode zbog upravljanja vozilom pod dejstvom više od jednog promila alkohola u organizmu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Nakon prestanka razloga za zadržavanje lica su puštena na slobodu.

Svim vozačima koji su isključeni iz saobraćaja izdati su prekršajni nalozi i preduzete ostale predviđene mjere zbog učinjenih prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja BiH. 

Najčitanije