PODGORICA - Dostavno vozilo "Pošte Crne Gore" izgorjelo je jutros u blizini Autobuske stanice u Podgorici, a u požaru nije bilo povrijeđenih.
Uzrok požara, koji se dogodio oko 7.00 časova, najvjerovatnije je kvar na instalaciji vozila.
"U trenutku kada se dogodio požar u vozilu nije bilo poštanskih pošiljki, te korisnicima naših usluga nije nanesena šteta", saopšteno je iz "Pošte Crne Gore".
U saopštenju se napominje da vozilo koje je jutros izgorjelo ima "kasko" osiguranje.