Ex -Yu

Jako nevrijeme pogodilo Beograd

Jako nevrijeme pogodilo Beograd
Jako nevrijeme pogodilo Beograd
N.N.

BEOGRAD - Nevrijeme praćeno pljuskom i grmljavinom pogodilo je danas Beograd i uzrokovalo privremeni saobraćajni kolaps u glavnim gradskim saobraćajnicama.

Nevrijeme je zadesilo grad oko 17.00 časova, kada se ljudi vraćaju sa posla, a niz ulice su se, zbog obilnih padavina, slivale "rijeke".

Bez struje su ostali dijelovi Batajnice, Konjarnika, Zvezdare i Krnjače, kao i Smederevski put.

U Hidrometeorološkom zavodu Srbije kažu da je najgore na istoku grada, u Grockoj, gdje je pao grad.

Na području Beograda trenutno pada samo blaga kiša, a prestanak padavina očekuje se tokom večeri.

Najčitanije