Ex -Yu

Još jedan bombaški napad u Kosovskoj Mitrovici

Još jedan bombaški napad u Kosovskoj Mitrovici
Još jedan bombaški napad u Kosovskoj Mitrovici
Srna

KOSOVSKA MITROVICA - U svjevernom dijelu Kosovske Mitrovice bačena je još jedna eksplozivna naprava.

Ručna bomba, kako se pretpostavlja, postavljena je na prozoru kuće Tahira Memovića u Ulici Anke Spaić, u dijelu grada u blizni bolnice.

Od eksplozije koja se dogodila sinoć oko 22.00 časa povrijeđenih nije bilo  iako je bomba eksplodirala na prozoru kuće u kojoj se u trenutku napada nalazilo sedam članova ove porodice.

Odmah poslije eksplozije, kako je  Srni rekao portparol Kosovske policijske službe  Besim Hoti, policija je izašla na lice mjesta a jutros se vrši uviđaj i pokrenuta je istraga.

Hoti kaže da je u sjevernom dijelu grada povećano prisustvo policije, pripadnika Kfora i Euleksa.

Kancelarija za Kosovo i Metohiju osudila je i ovaj bombaški napad uz zahtev da počinioci budu pronađeni.

Najčitanije