Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan, ponovo je imao srčani udar - treći.
On se tim povodom se oglasio:
“Dragi prijatelji, da, imao sam i treći srčani udar – izgleda da mi srce voli dramu! Ali stigli su na vreme, operaciona sala je proradila kao F1 tim, ugradili su još 4 stenta (sada imam kolekciju od 7, mogu da otvorim gvožđaru). Danas me pustili kući – sve funkcioniše, bez posledica, osim što mi srce sad pišti na detektoru metala! Dobro sam, živ, nasmejan i zahvalan. Hvala svima na brizi, idemo dalje - punim srcem, bukvalno”, glasi poruka Kapetana Dragana, prenosi Kurir.