Ex -Yu

Kod Prokuplja dvije osobe ušle u vodu i nisu izašle

Kod Prokuplja dvije osobe ušle u vodu i nisu izašle
Foto: Tanjug | Kod Prokuplja dvije osobe ušle u vodu i nisu izašle

PROKUPLJE - Dvije osobe ušle su u vodu danas u Resincu kod Prokuplja, i iz nje nisu izašle.

Slučaj su prijavili radnici ciglane u Resincu, a sve se dogodilo oko 16.40 časova.

Tada su  radnici primjetili da lica nisu isplivala. 

Odmah su obavijestili policiju.

Pretraga je u toku, prenosi "Telegraf".

Najčitanije