Ex -Yu

Kod Zaprešića nađena dva tijela: "Sumnja se da je majka ubila dijete"

Kod Zaprešića nađena dva tijela: "Sumnja se da je majka ubila dijete"
Foto: Arhiva/Ilustracija | Kod Zaprešića nađena dva tijela: "Sumnja se da je majka ubila dijete"
N.N.

ZAGREB - Danas su u Donjoj Bistri oko 12.29 u porodičnoj kući nađena dva tijela, objavila je policija. Policija je tijela našla po dojavi člana porodice.

Po vidljivim povredama radi se o nasilnoj smrti majke i djeteta, objavila je policija, dodavši da je kriminalističko istraživanje u toku.

Kako Index neslužbeno saznaje, policija sumnja da je majka (30) prvo ubila dijete (5), a potom i sebe.

Najčitanije