ZAGREB - Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović otkrila je u emisiji Televizije Student da je zaradila svoju prvu peticu u indeksu.
Podsjetimo, ona je prošle godine upisala doktorske studije Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu.
Grabar-Kitarović je na istom fakultetu 2000. godine stekla akademsku titulu magistra međunarodnih odnosa, a i za doktorat je upisala isti studij.
U decembru prošle godine nekoliko studenta snimilo je s predsjednicom na fakultetu selfi, a neki su pod fotografije napisali: "Tko kaže da kolegica Kolinda Grabar-Kitarović ne ide na predavanja".
Grabar-Kitarovićeva je bila treća na rang-listi za upise.
Doktorske studije traje 6 semestara, a školarina je 60.000 kuna (oko 15.400 KM).
(NN/24sata.hr)