Ex -Yu

Kolinda Grabar-Kitarović dobila prvu peticu u indeksu

Kolinda Grabar-Kitarović dobila prvu peticu u indeksu
Kolinda Grabar-Kitarović dobila prvu peticu u indeksu
N.N.

ZAGREB - Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović otkrila je u emisiji Televizije Student da je zaradila svoju prvu peticu u indeksu.

Podsjetimo, ona je prošle godine upisala doktorske studije Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu.

Grabar-Kitarović je na istom fakultetu 2000. godine stekla akademsku titulu magistra međunarodnih odnosa, a i za doktorat je upisala isti studij.

U decembru prošle godine nekoliko studenta snimilo je s predsjednicom na fakultetu selfi, a neki su pod fotografije napisali: "Tko kaže da kolegica Kolinda Grabar-Kitarović ne ide na predavanja".

Grabar-Kitarovićeva je bila treća na rang-listi za upise.

Doktorske studije traje 6 semestara, a školarina je 60.000 kuna (oko 15.400 KM).

(NN/24sata.hr)

Najčitanije