Ex -Yu

Kolinda Grabar-Kitarović u Poljskoj, sastala se s Dudom

Kolinda Grabar-Kitarović u Poljskoj, sastala se s Dudom
Foto: Screenshot/Twitter/KolindaGK | Kolinda Grabar-Kitarović u Poljskoj, sastala se s Dudom
N.N.

Bivša hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović je u Poljskoj, kako piše na Twitteru, zbog terenske misije vezane za humanitarnu situaciju s ukrajinskim izbjeglicama u toj državi.

"Hvala Poljskoj i Poljacima. Imate veliko srce", napisala je ona na poljskom.

Grabar-Kitarović se srela s poljskim predsjednikom Andrzejom Dudom. Detalji razgovora nisu objavljeni, prenosi Index.

Najčitanije