PULA - Druga sjednica Komisija za realizaciju projekta Brijuni rivijera počela je u ponedjeljak u 10.30 sati u hotelu Histria u Puli, s predsjedavanjem hrvatske premijerke Jadranka Kosor.
Prije same sjednice, kako javlja Glas Istre, konobarica je slučajno premijerku i Ivana Jakovčića, istarskog župana, zalila mineralnom vodom.
Nakon sjednice razgledaće budući turistički kompleks ostrva Sv. Katarine i Monumenti, Muzila, Pinete i Hidrobaze.
Premijerka, Ivan Jakovčić te pulski i vodnjanski gradonačelnici Boris Miletić i Klaudio Vitasović su, podsjetimo, u julu potpisali ugovor o provedbi projekta Brijuni rivijera.