Ex -Yu

Krali kontejnere i prodavali ih u staro gvožđe

Krali kontejnere i prodavali ih u staro gvožđe
Krali kontejnere i prodavali ih u staro gvožđe
Beta

NOVI SAD - Četvorica muškaraca iz Novog Sada i okoline uhapšeni su pod sumnjom da su ukrali dva kontejnera za smeće u namjeri da ih prodaju kao sekundarnu sirovinu, saopštila je danas novosadska policija.

Dejan P. (33) iz Bačkog Gradišta, Jovica J. (22) iz Kovilja, Baškim K. (26) i Danijel N. (29) iz Novog Sada osumnjiceni su da su u Kaću ukrali dva kontejnera Javnog komunalnog preduzeća "Čistoća" iz Novog Sada.

Protiv njih će biti podnijeta odgovarajuća krivična prijava.

Najčitanije