Ex -Yu

Kristina Milutinović uspješno se oporavlja u Rimu

Srna

BANJALUKA - Dvanaestogodišnja Kristina Milutinović iz Leposavića sa Kosova dobro se osjeća i oporavlja mjesec dana poslije operacije i transplantacije koštane srži u Rimu.

Kristina u Rimu mora ostati još tri-četiri mjeseca i tek tada će se znati da li je operacija uspjela.

Još je rano govoriti o konačnom uspjehu i oporavku, ali ima šanse da Kristina u ponedjeljak bude puštena iz bolnice, rekao je predsjednik Organizacionog odbora za pomoć Srbima sa Kosova Milorad Arlov.

"Kada nas je danas nazvao Kristinin otac, Zoran Milutinović, u njegovom glasu osjetila se radost, zahvaljuje Bogu i Srpskoj, kao i veteranima FK žVrbasž za veliku pomoć. Srećni smo što smo svi zajedno uspjeli da spasemo jedan mladi život", naglasio je Arlov.

On je najavio da će vetarni FK "Vrbas", koji tradicionalno putuju za Vidovdan u Kosovsku Mitrovicu, Gračanicu i Gazimestan posjetiti porodicu Milutinović u Leposaviću.

Najčitanije