PODGORICA - Mandatar za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić poručio je da će muslimani u toj državi u njemu uvijek imati sagovornika.
Krivokapić je to poručio na svom Twitter profilu nakon susreta s crnogorskim reisom Rifatom Fejzićem.
"Vrlo sadržajan i ugodan razgovor s reisom Rifatom ef. Fejzićem koji me iznova podsjetio na svu ljepotu raznolikosti naše države. U meni će muslimani uvijek imati sagovornika", napisao je Krivokapić.
Krivokapić je juče imao konsultacije sa strankama manjina o učešću u novoj vladi, a nakon toga se prvi put od izbora za mandatara sastao s reisom Fejzićem.