Ex -Yu

Krivokapić: Režim je pao!

Krivokapić: Režim je pao!
Foto: Agencije | Krivokapić: Režim je pao!
N.N.

"Režim je pao", poručio je Zdravko Krivokapić, nosilac liste "Za budućnost Crne Gore".

„Naš rezultat je oko 35 posto. Ostanite kod kuće i sa porodicom proslavite pobedu koja je izvesna“, poručio je on. Kako je navedeno, sljedeće obraćanje iz izbornog štaba "Za budućnost Crne Gore" biće oko 22 sata.

(Sputnik)

Najčitanije