Ex -Yu

Lavrov i Vulin položili vijence

Lavrov i Vulin položili vijence
Lavrov i Vulin položili vijence
Agencije

BEOGRAD - Polaganjem vijenaca na Groblju oslobodilaca Beograda i na spomenik Crvenoarmejcu povodom obelježavanja 70. godina pobjede nad fašizmom ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov i zvanično je započeo posjetu Beogradu.

Vijenac je položio i ministar ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin.

Prilikom ceremonije polaganja vijenaca orkestar i gardisti učesnici parade u Moskvi odsvirali su rusku i srpsku himnu, kao i pjesmu "Tamo daleko".

Lavrov će tokom dana razgovarati sa predsjednikom Srbije Tomislavom Nikoliće, premijerom Aleksandrom Vučićem i šefom srpske diplomatije i predsjedavajućim OEBS Ivicom Dačićem.

Najčitanije