Ex -Yu

Leglo poskoka u kući u centru Dubrovnika

Leglo poskoka u kući u centru Dubrovnika
Leglo poskoka u kući u centru Dubrovnika
Tanjug

DUBROVNIK - U Pločama, turističkom centru Dubrovnika, nalazi se leglo poskoka, javljaju hrvatski mediji.

Prema navodima u apelu koji je stigao na adresu redakcije "Dubrovačkog vjesnika", a koje prenosi portal index.hr, leglo se nalazi u napuštenoj kući.

"Prošle godine u istoj ulici bilo je leglo pacova, ove godine nema ni jednog, ali počeli su da izlaze poskoci", navodi se u apelu.

Jedna od stanarki ulice potvrdila je ove navode.

"Tu su vam zmije svakakve, crne, zelene... Obavijestili smo sve komunalne službe, pa čak i vatrogasce, ali niko još ništa nije preduzeo", rekla je stanarka.

Mediji prenose da su se susjedi navodno sami organizovali kako bi nabavili mungosa koji bi pojeo zmije.

Najčitanije