PODGORICA - Vatrogasci su uspjeli da lokalizuju požar koji je danas buknuo na Dajbabskoj gori, na periferiji Podgorice, potvrdio je načelnik podgoričke Vatrogasne jedinice Vidak Đelević.
On je doda da je u gašenju požara, koji je izbio oko 13.00 časova, učestvovalo 15 vatrogasaca sa šest vozila Vatrogasne službe i tri vozila Komunalnog preduzeća.
Načelnik Službe zaštite i spasavanja Radomir Pješčić rekao je ranije da je u Podgorici i okolini od jutros buknulo pet požara, ali da je situacija mirna i stabilna.
Prethodnih dana u Crnoj Gori izbilo je više desetina požara koji su napravili veliku materijalnu štetu.