Ex -Yu

MMF: Struja u Srbiji skuplja 15 odsto

MMF: Struja u Srbiji skuplja 15 odsto
MMF: Struja u Srbiji skuplja 15 odsto
Agencije

VAŠINGTON - Cijena struje u Srbiji biće viša za 15 odsto, kažu u sjedištu Međunarodnog monetarnog fonda.

Poskupljenje struje planirano je aranžmanom iz predostrožnosti koji je Srbija potpisala  sa tom finansijskom institucijom i trebalo je da stupi na snagu 1. aprila, ali je, podseća zvaničnik MMF-a u Vašingtonu, odloženo na prijedlog Vlade Srbije.

Vlada Srbije bi, prema nezvaničnim najavama, na sjednici u četvrtak trebalo da razmatra prijedlog o poskupljenju električne energije, koji će potom dostaviti Agenciji za energetiku.

Najčitanije