Ex -Yu

​Maja Gojković prebačena u Klinički centar Srbije

​Maja Gojković prebačena u Klinički centar Srbije
Foto: N.N. | ​Maja Gojković prebačena u Beograd: Ovo su prve informacije o njenom stanju
N.N.

Predsjednica Skupštine Srbije Maja Gojković, u ponedjeljak je smještena na bolničko liječenje u Klinički centar Srbije.

Prvoj dami zakonodavnog doma je pozlilo u nedjelju, pa je primljena u Urgentni centar u Novom Sadu.

Ljekari su ustanovili da je razlog lošeg stanja visok nivo šećera u krvi, zbog čega je upućena u Beograd na dalja klinička ispitivanja.

Iako ljekari još nisu isključili dijabetes tip 2, napominju da nagli skok šećera u krvi ne mora nužno da znači šećernu bolest. 

Uzroci porasta glukoze u krvi, kako objašnjavaju, mogu da budu brojni, a najčešći okidač je stres.

(Telegraf.rs)

Najčitanije