BEOGRAD - Četvorogodišnja djevojčica primljena je u Dečiju bolnicu u Tiršovoj ulici nakon što je otkriveno da ju je majka J.I. (37) predozirala lijekovima za smirenje.
Majka, koja od ranije ima psihičkih problema, nakon otkrivanja slučajeva je odvedena u psihijatrijsku bolnicu "Laza Lazarević".
Slučaj je prijavljen beogradskoj policiji, a majka je priznala da je djetetu davala lijekove za smirenje, među kojima i bensedin.