Ex -Yu

Majka koja je izgubila sina u padu nadstrešnice u suzama dočekala studente (VIDEO)

Majka koja je izgubila sina u padu nadstrešnice u suzama dočekala studente (VIDEO)
Foto: Screenshot/Video/N1 | Majka koja je izgubila sina u padu nadstrešnice u suzama dočekala studente (VIDEO)

BEOGRAD - Studenti iz Subotice, Novog Sada i ostalih gradova Srbije, praćeni građanima, na putu ka Terazijama prošli su ulicama Novog Beograda.

Na dočeku studenta u Beogradu je i majka mladića poginulog u padu nadstrešnice Dijana Hrka koja je u suzama kazala da njene emocije ne mogu riječima da se opišu i da su studenti ujedinili Srbiju, prenosi Nova.rs.

 

Podsjećamo, studenti koji su iz više gradova u Srbiji krenuli na protest 15. marta stižu u Beograd.

Njima je priređen doček u centru grada. 

Sutra će se održati veliki protest u Beogradu, u studentskoj organizaciji.

 

Vezana vijest:

U Beograd stižu studenti iz unutrašnjosti uoči sutrašnjeg protesta

 

Najčitanije