BEOGRAD - Studenti iz Subotice, Novog Sada i ostalih gradova Srbije, praćeni građanima, na putu ka Terazijama prošli su ulicama Novog Beograda.
Na dočeku studenta u Beogradu je i majka mladića poginulog u padu nadstrešnice Dijana Hrka koja je u suzama kazala da njene emocije ne mogu riječima da se opišu i da su studenti ujedinili Srbiju, prenosi Nova.rs.
Na dočeku studenta u Beogradu je i majka mladića poginulog u padu nadstrešnice Dijana Hrka koja je u suzama kazala da njene emocije ne mogu rečima da se opišu i da su studenti ujedinili Srbiju. pic.twitter.com/O5nYjWmd58
— TV N1 Beograd (@n1srbija) March 14, 2025
Podsjećamo, studenti koji su iz više gradova u Srbiji krenuli na protest 15. marta stižu u Beograd.
Njima je priređen doček u centru grada.
Sutra će se održati veliki protest u Beogradu, u studentskoj organizaciji.
Okupljeni u suzama pic.twitter.com/FZY1OHHb9Y
— TV N1 Beograd (@n1srbija) March 14, 2025
Vezana vijest:
U Beograd stižu studenti iz unutrašnjosti uoči sutrašnjeg protesta