Ex -Yu

Makedonac uhapšen zbog krađe pola tone kablova

Makedonac uhapšen zbog krađe pola tone kablova
Foto: Bru nO/Pixabay | Makedonac uhapšen zbog krađe pola tone kablova

BOR - Policija u Boru uhapsila je državljanina Sjeverne Makedonije N.G. (51), zbog sumnje da je ukrao više od pola tone kablova.

N.G. se sumnjiči se da je provalio u magacine jedne kineske firme i ukrao oko 400 kilograma visokonaponskog kabla, 134 kilograma bakarnog kabla, 79 kilograma bronzanih delova za radne mašine i druge predmete, saopštila je Policijska uprava u Boru, prenosi RTS.

Policija je pronašla ukradene predmete i vratila ih vlasniku.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

Najčitanije