Ex -Yu

Maloljetnik poslao lažnu dojavu o bombi

Maloljetnik poslao lažnu dojavu o bombi
Foto: Ustupljena fotografija | Maloljetnik poslao lažnu dojavu o bombi
Nezavisne novine

PODGORICA - Crnogorska policija identifikovala je petnaestogodišnjaka za kojeg sumnja da je na službeni mejl Osnovne škole "Milosav Koljenšić" u mjestu Slap, opština Danilovgrad, uputio dojavu o postavljenoj eksplozivnoj napravi.

Maloljetniku koji je učenik te škole, privremeno je oduzet mobilni telefon, a on je saslušan u prisustvu roditelja, saopštila je Uprava policije.

Policija je po nalogu postupajućeg tužioca, protiv maloljetnika podnijela krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršio krivično djelo izazivanje panike i nereda, dok će protiv zakonskog staratelja podnijeti prekršajnu prijavu zbog zanemarivanja.

O svemu je obaviješten Centar za socijalni rad.

Najčitanije