Ex -Yu

Menadžer kladionice prisvojio depozit od 12.000 evra

Menadžer kladionice prisvojio depozit od 12.000 evra
Foto: N.N. | Menadžer kladionice prisvojio depozit od 12.000 evra
Srna

PODGORICA - Policija je podnijela krivičnu prijavu protiv S.S. (44) iz Berana zbog sumnje da je kao menadžer automat kluba i kladionice u ovom mjestu prisvojio 12.000 evra, koji se koriste kao depozit u ovoj poslovnici.

Iz Uprave policije Crne Gore saopšteno je da je S.S. novac prisvojio u periodu od 31. jula do 9. avgusta.

Protiv njega je podnesena krivična prijava tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Beranama zbog sumnje da je počinio krivično djelo zloupotreba položaja u privrednom poslovanju.

Najčitanije