Ex -Yu

Merkel otputovala iz Beograda, Vučić je ispratio

Merkel otputovala iz Beograda, Vučić je ispratio
Foto: Instagram / buducnostsrbijeav | Merkel otputovala iz Beograda, Vučić je ispratio
Tanjug

BEOGRAD - Njemačka kancelarka Angela Merkel otputovala je jutros iz Beograda, a sa aerodroma "Nikola Tesla" ju je ispratio predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.

"Veliki lideri se pamte po svojim delima, koji su rezultat jasne vizije i volje. Tako će se pamtiti i Vaše liderstvo. Srbija je Vaša druga kuća. Vidimo se uskoro", napisao je Vučić na Instagram nalogu buducnostsrbijeav uz fotografiju sa aerodroma.

Angela Merkel je u posjetu Srbiji doputovala juče, a ispred palate Srbija priređen joj je svečani doček.

Uslijedio je tet-a-tet sastanak s predsjednikom Vučićem, a potom i svečana večera koju je predsjednik priredio u njenu čast.

Najčitanije