ZAGREB - Milan Bandić kandidovaće se za premijera hrvatske, pišu zagrebački portali.
Zagrebački gradonačenik i saborski zastupnik očekuje da "ovaj cirkus što prije prestane", kao i izbore krajem jula.
Novinare je zanimalo zašto je okrenuo leđa šefu HDZ-a Tomislavu Karamarku, na što je Bandić lakonski odgovorio kako u politici nema ljubavi.
- Ako postoji opcija da se riješi, neka se riješi, inače novi izbori. Cijena politike je takva, nema ljubavi u politici. Na izborima će građani odlučiti hoće li eksperiment ili Bandića, rekao je prvi čovjek stranke Milan Bandić.