ZAGREB – Poslanik HDZ-a u hrvatskom Saboru i visoki funkcioner te stranke Darko Milinović smatra da predsjednik Vlade Hrvatske Tihomir Orešković mora da ode sa mjesta premijera i da ga treba zamjeniti njegov partijski šef Tomislav Karamarko
“Premijer se juče ponio neodgovorno kada je pred početak sjednice Vlade napustio zgradu. Da sam na njegovom mjestu podnio bih ostavku”, kaže visoki funkcioner HDZ-a i dodaje da ga je ponekad stid pred ljudima zbog ponašanja vlade.
“Nova vlada isključuje Oreškovića i premijer bi trebao da bude Karamarko. To je moj stav”, rekao je Milinović i dodao da je za Hrvatsku najbolje da opstane vlada HDZ-a i Mosta.