BEOGRAD - Vlasnik "Delta holdinga" Miroslav Mišković vraća se svojim redovnim poslovnim aktivnostima i sutra će voditi redovni polugodišnji kolegijmu kompanije, rečeno je Tanjugu u "Delta holdingu".
Na kolegijumu će, kako je rečeno, biti sumirani poslovni i financijski rezultati rada "Delta holdinga" za prvih šest mjeseci ove godine.
Vlasnik "Delta holdinga" pušten je jučer u 12.50 sati iz pritvorske jedinice Okružnog zatvora koja se nalazi u zgradi Specijalnog suda u Ustaničkoj.
Mišković je u pritvoru Okružnoga zatvora proveo 224 dana, od hapšenja 12. prosinca prošle godine.
Pritvor mu je zamijenjen jamstvom od 12 milijuna eura u dinarskoj protuvrijednost koje je jučer uplatila njegova kompanija pa je pušten da se u daljnjem tijeku postupka brani sa slobode.
Kako je rečeno u Delta holdingu, svih 12 milijuna eura uplatio je Delta holding.