Ex -Yu

Mitropolit Joanikije održao prvu službu nakon ustoličenja

Mitropolit Joanikije održao prvu službu nakon ustoličenja
Foto: Tanjug/AP | Mitropolit Joanikije održao prvu službu nakon ustoličenja
Tanjug

CETINJE - Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije danas je u Cetinjskom manastiru održao prvu službu nakon ustoličenja, koje je obavljeno u nedjelju, javljaju Novosti.

Kako navode, danas je bilo potpuno mirno u Cetinjskom manastiru, nakon nemira koje su izazvali protivnici ustoličenja Joanikija, koji su tražili da se taj vjerski čin izmjesti iz Cetinjskog manastira.

Najčitanije