Ex -Yu

Mladić autom udario dva policajca

Mladić autom udario dva policajca
Foto: N.N. | Mladić autom udario dva policajca

BEOGRAD - Pripadnici MUP u Majdanpeku uhapsili su danas K. A. (21) iz okoline Majdanpeka osumnjičenog da je upravljajući automobilom "pežo" namjerno udario dvojicu policajaca, a potom pobjegao.

Kako je saopšteno, kada je policija prilikom kontrole saobraćaja na izlazu iz Donjeg Milanovca pokušala da zaustavi vozilo, K. A. je dodao gas i automobilom naletio na policijske službenike.

Tom prilikom, dvojica policajaca su zadobila lakše tjelesne povrede, osumnjičeni je pobjegao, a policija ga je ubrzo identifikovala i pronašla.

Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično djelo sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje, K. A. je uz krivičnu prijavu sproveden nadležnom tužiocu po čijem zahtevu mu je sudija za prethodni postupak odredio pritvor do 30 dana.

 

 

Najčitanije