Ex -Yu

Mladić pao s bedema Petrovaradinske tvrđave, šest sati ležao bez svijesti

Mladić pao s bedema Petrovaradinske tvrđave, šest sati ležao bez svijesti
Mladić pao s bedema Petrovaradinske tvrđave, šest sati ležao bez svijesti
021.rs

NOVI SAD - Dvadesettrogodišnji P.M. lakše je povrijeđen kada je jutros oko četiri časa pao sa bedema Petrovaradinske tvrđave, prenosi radio "021".

On je bez svijesti ležao šest sati.

On je prethodno izašao iz diskoteke i sjeo na zidić, ali niko nije primijetio da je pao u provaliju. Oko 10h su ga primijetili turisti koji su fotografisali iznad mjesta gdje se nalazio, prenosi "021.rs".

Vidjeli su da je bez svijesti pa su pozvali vatrogasce da ga izvuku. Tek po njihovom dolasku momak se osvijestio.

Zahvaljujući žbunju u kom se zaustavio, mladić nije pao dublje u provaliju.

Najčitanije