Ex -Yu

Mladić poginuo u saobraćajnoj nesreći

Mladić poginuo u saobraćajnoj nesreći
Mladić poginuo u saobraćajnoj nesreći
Srna

BEOGRAD - Jedan mladić je poginuo, a jedan teško povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se noćas jedan sat poslije ponoći dogodila u beogradskom naselju Košutnjak.

Vozač Đ.Ć. /24/ je poginuo kada je automobil "ford fokus" sletio sa puta u Košutnjaku.

Suvozača V.D. /23/ ekipa Hitne pomoći je, u veoma teškom stanju, prevezla u Urgentni centar, gdje je operisan, ali je njegovo stanje i dalje kritično, javila je Radio-televizija Srbije.

Dvojica mladića automobilom su se kretala iz pravca Golf naselja ka Banovom brdu. 

Najčitanije