BEOGRAD - U bolnicu je danas primljen mladić sa povredama od sjekire koje je zadobio ispred kineskog tržnog centra na Novom Beogradu.
O slučaju je obaviješteno Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu i policija.
Nezvanično, provjeravaju se snimci sa okolnih kamera, saznaje "Telegraf".
Čeka se izvještaj o povredama.
Istraga je u toku.
Uskoro opširnije.