Ex -Yu

Muškarac izboden nožem u centru Beograda

Muškarac izboden nožem u centru Beograda
Muškarac izboden nožem u centru Beograda
Srna

BEOGRAD - Muškarac star oko 50 godina izboden je danas nožem kod autobuske stanice na ulazu u Skadarliju, u centru Beograda.

Prema izjavama očevidaca, napadač, mladić star oko 30 godina i žrtva prethodno su se posvađali u gradskom autobusu na liniji 95, javio je "Blic".

Oni su obojica izašli iz autobusa na stanici kod Skadarske ulice, blizu Trga Republike, a napadač je žrtvu oko 13.00 časova ubo nožem u butinu i zatim pobjegao.

Hitna pomoć prevezla je povrijeđenog muškarca u beogradski Urgentni centar, a policija je izvršila uviđaj na licu mjesta.

Najčitanije