Ex -Yu

Muškarac se ubio u samačkom hotelu u centru Beograda

Muškarac se ubio u samačkom hotelu u centru Beograda
Foto: Ilustracija | Muškarac se ubio u samačkom hotelu u centru Beograda
N.N.

BEOGRAD - Muškarac srednjih godina izvršio je samoubistvo u samačkom hotelu u Durmitorskoj ulici u Beogradu, javljaju tamošnji mediji.

Kako nezvanično piše "Blic", pretpostavlja se da je nesrećni čovjek sebi prerezao vene.

Samouubistvo se navodno dogodilo oko 12 sati.

Motivi samoubistva nisu još uvijek poznati, a više detalja trebalo bi da bude poznato nakon istrage.

Najčitanije