Muškarac Đ.A. (49) skočio je danas oko 12.55 sati sa Brankovog mosta.
Kako se saznaje, muškarac je skočio očajan zbog gomile neplaćenih računa.
On je preživio pad, a kako su rekli ljekari Hitne pomoći, prevezen je na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu.
Muškarac nema težih povreda.