BEOGRAD - Na mostu "Gazela" danas oko 10.30 časova dogodio se saobraćajni udes u kojem je bilo povređenih osoba, izjavila je dežurni ljekar u Hitnoj pomoći Milica Radaković.
Na lice mjesta upućene su dvije ljekarske ekipe, a još uvjek nije poznat broj povrijeđenih osoba, istakla je Radaković.
Kako prenose beogradski elektronski mediji, udes se dogodio na "Gazeli" sa novobeogradske strane i povrijeđeno je nekoliko osoba, a tom prilikom stvorila se i saobraćajna gužva.