INĐIJA - Inđiju su pogodile snažne padavine zbog kojih su poplavljeni podrumi i dvorišta građana.
Situacija je bila najkritičnija u podrumima zgrade preko puta Kulturnog centra i u Vojvođanskoj ulici, saopšteno je iz kabineta predsjednikaopštine.
Po prijavi građana na lice mjesta su izašle dežurne ekipa vatrogasne službe i policije koje su brzom intervencijom pomoću pumpi izbacile vodu iz garaža i podruma građana.
Na lice mesta je izašao i predsjednik opštine Vladimir Gak sa najbližim saradnicima.
U izjavi za medije, Gak je zamolio građane na strpljenje u vezi sa rješavanjem problema jer je danas tek treći dan od preuzimanja odgovornosti za vođenje opštine i najavio da će već sutra krenuti sa rešavanjem ovog problema, navodi se u saopštenju.