BEOGRAD - Savremeni tramvaj nabavljen prije desetak dana u Španiji pokvario se u 17.25 na Novom Beogradu zbog čega je došlo do obustave tramvajskog saobraćaja, rečeno je u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP).
Ekipe majstora su odmah izašle na teren ali nisu uspjele da poprave "španca" tako da će druga ekipa pokušati to da uradi, rekao je dežurni u GSP Slobo Marković.
On je naveo da je umesto tramvaja uvedena vanredna autobuska linija do 45 bloka, a da je došlo i do drugih izmjena na tramvajskim linijama 7, 9 i 13.
"Španac" se pokvario na raskrsnici Bulevara Milutina Milankovića i Ulica antifašističke borbe.