BEOGRAD - Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić i odlazeći ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Konuzin saglasili su se danas da treba nastaviti saradnju između dve zemlje na polju energetike i poljoprivrede, saopšteno je iz predsjedništva.
Nikolić, koji je primio Konuzina u oproštajnu posjetu, istakao je da produbljivanje saradnje sa Rusijom predstavlja veliku razvojnu šansu za srpsku ekonomiju.
U otvorenom i prijateljskom razgovoru, Konuzin se zahvalio predsjedniku Nikoliću za sjajnu saradnju u prethodne četiri godine i istakao da ga najviše raduje to što vidi da su perspektive odnosa između Rusije i Srbije mnogo bolje nego što su bile ranije.