NOVI SAD - Policija je jutros uhapsila 18-godišnju Novosađanku čiji su inicijali K.B. zato što je nožem izbola svog 22-godišnjeg bivšeg nevjenčanog supruga, nanoseći mu teške tjelesne povrede, saopštila je danas novosadska Policijska uprava.
Osumnjičena se noćas prvo posvađala sa bivšim nevjenčanim suprugom, a onda ga je, zbog zasad nepoznatih razloga, izbola nožem u leđa.
Prema odobrenju nadležnog tužioca policija je K. B. odredila zadržavanje.
Ona će u zakonskom roku biti dovedena na saslušanje pred tužiocem zbog počinjenog krivičnog djela - ubistvo u pokušaju.