BEOGRAD - Djevojka S.M. (25) pronađena je jutros mrtva nekoliko minuta prije šest sati u Kisačkoj ulici.
Djevojka koja je jutros mrtva pronađena u Kisačkoj ulici pala sa zgrade. Noćna ekipa Hitne pomoći izašla je na teren nakon dojave da djevojka leži na trotoaru. Ljekari su konstatovali smrt na licu mjesta nakon čega je prevezena kod mrtvozornika.
Kako 021 saznaje u novosadskoj policiji, ona je najverovatnije izvršila samoubistvo.
(NN/021.rs)