Ex -Yu

Novosađanin pokušao da sa sjekirom uđe u Gradsku kuću vičući da je gladan

Novosađanin pokušao da sa sjekirom uđe u Gradsku kuću vičući da je gladan
Novosađanin pokušao da sa sjekirom uđe u Gradsku kuću vičući da je gladan
Blic

NOVI SAD - Ž. D. pokušao je danas sa sjekirom da uđe u Gradsku kuću u Novom Sadu, ali ga je obezbjeđenje spriječilo u tome.

Mladić je oko 11.30 sati vitlajući sekirom po centru grada pokušao da uleti u Gradsku kuću, vičući kako je gladan i nema novca za život.

Nakon što ga je obezbjeđenje Gradske kuće savladalo, pozvali su policiju koja je odmah došla na lice mjesta.

Nezvanično saznajemo da nema povrijeđenih.

Ž.D. je uhapšen i odveden u pritvor, a uviđaj je u toku.

Najčitanije