NOVI SAD - Ž. D. pokušao je danas sa sjekirom da uđe u Gradsku kuću u Novom Sadu, ali ga je obezbjeđenje spriječilo u tome.
Mladić je oko 11.30 sati vitlajući sekirom po centru grada pokušao da uleti u Gradsku kuću, vičući kako je gladan i nema novca za život.
Nakon što ga je obezbjeđenje Gradske kuće savladalo, pozvali su policiju koja je odmah došla na lice mjesta.
Nezvanično saznajemo da nema povrijeđenih.
Ž.D. je uhapšen i odveden u pritvor, a uviđaj je u toku.